SLAPUKŲ POLITIKA

Kas yra slapukai ?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. Slapukai gali būti skirtingų tipų ir be jų interneto svetainės negalėtų veikti taip, kaip esate įpratę.
Pavyzdžiui, nenaudojant slapuko, patvirtinančio jūsų prisijungimą, tinklapis nežinotų, jog reikia rodyti Jūsų profilį. Arba tinklapis kas kartą pateiktų Jums pranešimą “atsiprašome, Jūs privalote prisijungti”, kadangi neprisimintų, kas Jūs esate.

Laikydamiesi naujųjų teisės aktų, parengėme detalų šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymą, kad patys galėtumėte nuspręsti, ar Jus jie tenkina, ar verčiau panaikinti esančius slapukus, o gal net visai išjungti slapukų naudojimą momogrill.lt svetainėje.

Slapukų naudojimas momogrill.lt svetainėje

Svetainėje momogrill.lt slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Svetainėje momogrill.lt naudojami slapukai:

 

Slapuko pavadinimas Aprašymas Galiojimo terminas
__utma Naudojamas atskirti naudotojus ir sesijas. Slapukas yra sukurtas, kai vykdo javascript biblioteka, ir nėra egzistuojančių __utma slapukų. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai duomenys siunčiami „Google Analytics”.  2 metai
__utmb Naudojamas nustatant naujus seansus / apsilankymus. Slapukas yra sukurtas, kai vykdo javascript biblioteka, ir nėra esamų __utmb slapukų. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai duomenys siunčiami „Google Analytics”.  30 min.
__utmc Naudojamas nustatyti ar lankytojas naujoje sesijoje.  Iki sesijos pabaigos
__utmt Naudojamas valdyti užklausų srautui.  10 min.
__utmv Naudojamas lankytojų lygio tinkintų kintamųjų duomenų saugojimui. Šis slapukas yra sukurtas, kai kūrėjas naudoja _setCustomVar metodą su lankytojo lygio tinkintą kintamąjį. Šis slapukas taip pat buvo naudojamas pasenusiam _setVar metodui. Slapukas atnaujinamas kiekvieną kartą, kai duomenys siunčiami „Google Analytics”.  2 metai
__utmz Saugo srauto šaltinį arba kampaniją, paaiškinančią, kaip naudotojas pasiekė jūsų svetainę. Slapukas yra sukurtas, kai javascript biblioteka vykdo ir atnaujinama kiekvieną kartą, kai duomenys siunčiami „Google Analytics”.  6 mėnesiai

 

Naršydami momogrill.lt svetainėje sutinkate, kad su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

 

Ip adresai

IP adresas yra numeris, pagal kurį yra atpažįstamas kompiuteris ar kitas įrenginys, naudojamas prisijungiant prie interneto. Dažniausiai serveris automatiškai surenka IP adresus ir naudoja juos administruojant svetainę. IP adresai dažniausiai yra naudojami kartu su slapukais, kad pastarieji atsimintų kompiuterį arba kitus prietaisus, naudojamus prisijungiant prie šio tinklapio. Ši svetainė naudoja IP adresus kartu su slapukais.

Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@momogrill.lt